Nove župske tehnologije

Iako smo navikli na građevinski košmar koji nas okružuje i svakim danom sve više rastužuje, poduzetničkom duhu naših općinskih vođa ne nedostaje pothvata u kojima svjedočimo novim inovacijama, tehnologijama i rješenjima.

Danas smo dobili poziv iz Josipovca i zaprimili sliku  koja vjerno pokazuje kakve se improvizacije po našoj općini rade.

Po riječima mještanina, ispred cijevi za odvodnju oborinskih voda koja se nalazi na dijelu ceste kod rijeke Tarante ispriječio se električni vod. Zbog čega HEP nije napravio premosnicu i da li je to od HEP-a traženo, nije mu poznato. Kako bi riješili problem izvođači radova su cijev prerezali i sastavili na način da je  električni vod ostao užljebljen u cijev, a zatim je sve lijepo slijepljeno.

Električni vod u cijevi za odvodnju oborinskih voda?

One Comment on “Nove župske tehnologije”

  1. Tu je ugrađena mini-hidrocentrala, tehnologija 5G, proizvodi extra-light struju.

Odgovori