Antun Bašić kandidat Župke za načelnika općine Župa dubrovačka

Priopćenjem za javnost jutros je na košarkaškom igralištu u Kuparima Župska stranka “Župka” predstavila dipl. oec. Antuna Bašića kao kandidata za općinskog načelnika na predstojećim lokalnim izborima. Uz predsjednika Župke Antuna Bašića bili su nazočni potpredsjednik Marko Miloslavić i članovi predsjedništva stranke.

Politički tajnik Župke Mario Previšić, kao moderator predstavljanja okupljenim je predstavnicima medija priopćio kako će Župska stranka na izbore u svibnju izaći sa svojim kandidatom za načelnika i listom za Općinsko vijeće. Ujedno je naglašeno kako Župka neće sudjelovati na svibanjskim izborima na županijskoj razini.

Antun Bašić predstavio je rad Župke kao nove političke opcije u Župi dubrovačkoj, aktivnostima u Općinskom vijeću, te viziju programa i planova za budućnost Župe dubrovačke ukoliko na predstojećim svibanjskim izborima dobiju povjerenje župskog stanovništva.


Odgovori