Svijetlo kroz ključanicu Trećeg ključa

Repriza predstavljanja druge knjige autora Vedrana Mezei dogodila se u Beterini u nedjeljno jutro (11. 10. 2020) nakon što je bura kalmala i zapuhao lagani šilok.
Winds of change? Da, na zanimljiv način.
Mjesto predstavljanja, ležerno osmišljeni program i izbor gosta poklonili su nazočnom puku ugodno i vrijedno nedjeljno prijepodne.
Kako je sam autor u jednom trenutku spomenuo, repriza je tekla ležernije od premijere pa je Katarina Barović, moderator predstavljanja knjige, vješto uvodila u izlaganja povjesničara umjetnosti i arheologije Ivana Viđena i pisca knjige Vedrana Mezei.
Puno vrijednih spoznaja dobili smo tijekom izlaganja gospara Viđena, dok je pisac knjige na sebi svojstven način predstavio svoju drugu knjigu povremeno koristeći i zanimljive poveznice iz prošlosti s bližom okolicom Beterine.
Ukupni dojam dodatno su uljepšali umjetnici Nastasja Palčok (violončelo) i Pero Bender (gitara).

Odgovori