Turizam u Mlinima, ljeto 2020.

Mjesto Mlini, poznato i priznato turističko odredište, nositelj nekoliko “Plavih cvjetova” stenje pod teretom nebrige, neodgovornosti i nesposobnosti lokalne vlasti. Uz zatrpanost smećem već dva mjeseca svakodnevno od ranih jutarnjih sati mjesto trpi buku brusilica, motornih pila i čekića. Praznikom, subotom i nedjeljom već od 7:15 remeti se najosnovniji javni red i mir. Malobrojni turisti se zgražaju, a počele su i pritužbe mještana. Danas ih je u TZ bilo četvero. Fala Bogu, glavno da su na ulazu u Župu dva nerđajuća stupa s novim zastavama da se ne bi zbunili gdje ulazimo.

Zastava Republike Hrvatske i općine ŽD na ulasku u Župu
Oglasna tabla Općine na Trgovištu – autobusna postaja u smjeru Cavtata
Koš za otpatke ispod Sv. Ilara
Koš za otpatke na plaži kod Studenca (danas “Oleander”)
Oglasna tabla Općine uz JTC iznad hotela Astarea
Uz kontejnere ispod Zavrelja

Odgovori