Novi start prema boljoj budućnosti župskog turizma

Izabrana je nova direktorica Turističkog ureda TZ Općine Župa dubrovačka. Nakon od Ministarstva turizma poništenog natječaja koje je organiziralo i vodilo “Povjerenstvo”, proveden je novi natječaj u kojemu je između tri odabrana kandidata Vijeće Turističke zajednice za direktoricu izabralo gospođu Anamariju Kusalo.

Zahvaljujući opeklinama od prethodne igre s vatrom, općinski su čelnici shvatili da se treba posvetiti puna pozornost odabiru osobe koja će upravljati najosjetljivijom granom župskog gospodarstva. Ovom su prigodom odbacili ustaljene kadrovske križaljke, te prepustili Vijeću TZ da izabere stručnu osobu koja zna, hoće i može napraviti puno bolje u interesu turizma Župe dubrovačke.

Curriculum vitae gospođe Anamarije Kusalo najbolja je potvrda da će na izazovno i primamljivo mjesto direktorice turističkog ureda nakon dugo, dugo vremena doći stručna i poduzetna osoba.

Očekuje je zahtjevan i ozbiljan posao pa joj poželimo uspjeh u radu i dobre rezultate. Uvjereni smo da neće izostati.

Odgovori