Neovisnost medija u Župi dubrovačkoj a i šire

Ovih je dana stanovnik Župe dubrovačke svim medijima na području Grada Dubrovnika i Župe dubrovačke poslao članak o nekim čudnim okolnostima odlučivanja o ljudskim sudbinama na području ove općine. Osim jednog dubrovačkog medija i “Župa danas” nitko drugi nije prenio taj članak pa čak niti jedan župski portal koji nerijetko na jednoj jedinoj NASLOVNOJ stranici među ostalim ima slijedeće naslove:

Politika – najnovije
*** Članice Županijske Zajednice žena “Katarina Zrinska” u posjeti članicama iz Ravnog

*** Radni sastanak Zajednice žena Katarina Zrinski HDZ-a Župa dubrovačka

*** Članice Katarine Zrinski Dubrovačko-neretvanske županije proslavile obljetnicu

*** Sjednica Zajednice žena “Katarina Zrinska” Dubrovačko – neretvanske županije

*** Članice Zajednice Katarina Zrinski darovale zaposlenice Komunalnog poduzeća Općine

Odgovori